DE LESSENAAR

Alles over en voor School.

Een school is pas goed als de directeur niets doet,
de leraren weinig en de leerlingen alles.

Jan Ligthart

Lot-et-Garonne is gelegen in de Zuid-west Frankrijk, ca.

Frans Frankrijk Lot-et-Garonne is gelegen in de Zuid-west Frankrijk, ca. In het park rondom het gebouw ligt een groot zwembad en vele terrassen. Een prachtig klassiek Napoleon I kasteel gelegen op 7 ha.

Deze omgeving is ook zeker in de zomermaanden een aanrader. Lekker genieten van de rust of een sportieve activiteit behoort tot de mogelijkheden. Er is een zwembad aanwezig, een omheinde tuin en een overdekt terras. Het kasteel is uitsluitend te huur van juni tot en met september.